dotaz z mailu: .NET 4.0 framework - reinstal problém

Široká paleta tém: chybný hardvér, problémy so systémom, antivíry, spyware ...

dotaz z mailu: .NET 4.0 framework - reinstal problém

Poslaťod Palo-admin » 08.01.2013, 13:26

V posledných dňoch ma trápi problém s .net framework 3.5.1 a potrebujem 4.0
Mám inštalačku, aj to nainštalujem, ale vždy pri konci v poslednom kroku dôjde ku crashu.

Tak som chcel skúsiť odinštalovať ten starý a dať repair cez Microsoft podporu. Ale problém je, že dám odinštalovať programy a microsoft .net framerwork mi to v zozname nenájde ani cez štart vyhľadať. Skúšal som si stiahnuť 3.5.1 čo tu mám v nádeji, že mi to vyhodí ponuku s možnoťou o odinštalovanie alebo zmenu programu lenže po spustený tej inštalačky 3.5.1 mi to začne načitávať a potom zase crash. Neviem si rady ako na to. Ďakujem za pomoc Martin

Zdravím Martin,

Išiel by som na to presne tou istou logikou, t.j. unistall a naištalovať znova.
Pozeral som u seba a .NET mi ukazujem v zozname odinštalovateľných programov.

Ak tam nie je, skúsil by som sa pohrabať v registroch, či tam je, prípadne cez CCLEANER spustiť čistenie registrov,
alebo si pozrieť systémový log a hľadať podľa typu chyby riešenie na nete.

Palo

Tak ten CCleaner som skúšal ale nič ale vyriešil som to cez cmdčko našiel som nakoniec problém tu je to pekné popísané.
http://digitalmemo.neobie.net/2011/08/17/net-framework-4-0-error-code-hresult-0xc8000222/
Ak by ste sa s niečim podobný stretli toto môžte poradiť.
Ďakujem za ochotu pomôcť prajem pekný zvyšok dňa :)

open cmd
    type in command "net stop WuAuServ" (disable windows update)
    Go to Run (you can do this by pressing Win + R) and type in "%windir%" (this command let you go to your windows system folder)
    Find the folder "SoftwareDistribution" and rename it as "SDold"
    Then, go back your previous command prompt and run the command "net start WuAuServ"
    Now, try to install .NET Framework again

Palo-admin
Administrátor stránky

Udelené poďakovania: 6 krát
Prijaté poďakovania: 63 krát

Späť na PC - počítače - rôzne problémy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť